• петък, 19 май 2023
  • 700 преглеждания

Годишни награди за образование и култура 2023

На 18 май 2023 г. се проведе традиционната церемония „Годишни награди за образование и култура“ на Община Свищов.

На церемонията бяха отличени заслужили деятели на културата и учители за 2022-2023 година.

В програмата участваха деца от детските градини в общината, а специален гост беше мъжкият квартет „Белканто“.

Ето и кои са носителите на почетните звания в съответните категории:

 

„ДЕЯТЕЛ НА КУЛТУРТА – 2023“ – НАГРАДА ЗА ИЗКЛЮЧИТЕЛНИ ПОСТИЖЕНИЯ В ОБЛАСТТА НА КУЛТУРАТА

1. Явор Узунов – хореограф и ръководител на ФТС „Творецът“

___

ПОЧЕТНА ГРАМОТА ЗА АКТИВНА ЧИТАЛИЩНА ДЕЙНОСТ

1. Надежда Нанева Иванова – НЧ „Слънце 1925“ с. Алеково

2. Виолета Кръстева Лазарова – НЧ „Пробуда – 1928“ с. Деляновци

3. Цветанка Йорданова Великова – НЧ „Заря 1898“ с. Хаджидимитрово

4. Дария Първанова – ПБНЧ ‚Ел. и К. Д. Аврамови – 1856“

___

НАГРАДА „ЗА ЗАСЛУГИ“ ЗА ЦЯЛОСТЕН ПРИНОС КЪМ ДУХОВНИЯ ПОДЕМ НА ОБЩИНАТА

1. Олимпия Ангелова – ПБНЧ ‚Ел. и К. Д. Аврамови – 1856“

___

НАГРАДА „ЗА ГРАЖДАНСКИ ЗАСЛУГИ“ – I СТЕПЕН ЗА ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН ПРИНОС КЪМ ДУХОВНИЯ ПОДЕМ НА ОБЩИНАТА

1. Илиян Николов – основател на конкурса за млади изпълнители на популярна песен „Звездици за Лора“

___

МЛАД УЧИТЕЛ – ПРЕДУЧИЛИЩЕН ЕТАП

1. Женя Йовкова Николова – ДГ „Зорница“ с. Ореш

2. Мария Величкова Кузева – ДГ „Васил Левски“ – Свищов, филиал ул. „Плевенско шосе“

___

ПОЧЕТНА ГРАМОТА ЗА АКТИВНА ДЕЙНОСТ – МЛАД УЧИТЕЛ ПРЕДУЧИЛИЩЕН ЕТАП

1. Валя Иванова Макнийл – ДГ „Слънчо“, Свищов

2. Диляна Ангелова Цветанова – ДГ „Радост“, Свищов

3. Светлана Руменова Костова – ДГ „Зорница“, с. Ореш, филиал с. Овча могила

___

МЛАД УЧИТЕЛ – УЧИЛИЩЕН ЕТАП

___

1. Лилия Вълчкова Георгиева – ПДТГ „Димитър Хадживасилев“, Свищов

2. Теодора Ивайлова Маринова – СУ „Димитър Благоев“, Свищов

___

ПОЧЕТНА ГРАМОТА ЗА АКТИВНА ДЕЙНОСТ – МЛАД УЧИТЕЛ УЧИЛИЩЕН ЕТАП

1. Анета Атанасова – СПГ „Алеко Константинов“ Свищов

___

УЧИТЕЛ НА ГОДИНАТА – ПРЕДУЧИЛИЩЕН ЕТАП

1. Галя Караджова – ДГ „Радост“ с. Царевец, филиал с. Алеково

2. Цветомила Цветкова – ДГ „Радост“ с. Царевец, филиал с. Козловец

___

ПОЧЕТНА ГРАМОТА ЗА АКТИВНА ДЕЙНОСТ – ПРЕДУЧИЛИЩЕН ЕТАП

1. Анна Борисова Иванова – ДГ „Васил Левски“ Свищов

2. Гергана Тодорова Маринова – ОУ „Филип Сакелариевич“ Свищов

3. Илияна Георгиева Иванова – ДГ „Калина Малина“ Свищов

4. Маргарита Александрова Любенова – ДГ „Слънчо“ Свищов

5. Силвия Веселинова Иванова – ДГ „Радост“ Свищов

___

УЧИТЕЛ НА ГОДИНАТА – НАЧАЛЕН ЕТАП

1. Ценка Колева Димитрова – СУ „Николай Катранов“ Свищов

___

ПОЧЕТНА ГРАМОТА ЗА АКТИВНА ДЕЙНОСТ – НАЧАЛЕН ЕТАП

1. Анелия Ангелова Гекова – СУ „Цветан Радославов“ Свищов

___

УЧИТЕЛ НА ГОДИНАТА – ПРОГИМНАЗИАЛЕН ЕТАП

1. Йонка Иванова Йозова – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ с. Морава

___

ПОЧЕТНА ГРАМОТА ЗА АКТИВНА ДЕЙНОСТ – ПРОГИМНАЗИАЛЕН ЕТАП

1. Анелия Куманова – СУ „Цветан Радославов“ Свищов

2. Мария Русанова Петрова – СУ „Димитър Благоев“ Свищов

___

УЧИТЕЛ НА ГОДИНАТА – ГИМНАЗИАЛЕН ЕТАП

1. Евдокия Маринова – СУ „Николай Катранов“ Свищов

2. Ивайло Цветанов Петков – СУ „Цветан Радославов“ Свищов

___

ПОЧЕТНА ГРАМОТА ЗА АКТИВНА ДЕЙНОСТ – ГИМНАЗИАЛЕН ЕТАП

1. Людмила Аврамова – СУ „Цветан Радославов“ Свищов

2. Маргарита Андреева Филипова – СУ „Димитър Благоев“ Свищов

___

УЧИТЕЛ НА ГОДИНАТА – ПРОФЕСИОНАЛЕН ЕТАП

1. Тони Вързалов – СПГ „Алеко Константинов“ Свищов

___

ПОЧЕТНА ГРАМОТА ЗА АКТИВНА ДЕЙНОСТ – ПРОФЕСИОНАЛЕН ЕТАП

1. Аделина Замфирова – ПДТГ „Димитър Хадживасилев“ Свищов

___

НАГРАДА „ЗА ЗАСЛУГИ“ ЗА ЦЯЛОСТЕН ПРИНОС КЪМ ДУХОВНИЯ ПОДЕМ НА ОБЩИНАТА

1. Гинка Топалова – ДГ „Васил Левски“ Свищов

2. Райка Божанова Попова – СУ „Димитър Благоев“ Свищов

3. Светла Борисова Тодорова – СУ „Цветан Радославов“ Свищов

___

„ДОСТОЕН ЗА СВИЩОВ“ – НАГРАДА ЗА ИЗКЛЮЧИТЕЛНИ ЗАСЛУГИ КЪМ ОБРАЗОВАНИЕТО И КУЛТУРАТА НА ОБЩИНА СВИЩОВ

1. Инж. Христо Димов – Фондация „Димитър Хадживасилев“